SPX indirim kodu ve kampanyaları paylaştığımız sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Bu SPX kampanyası ile sepet tutarınız ne olursa olsun kargonuz ücretsiz!

SPX doğa tutkunlarına dört mevsim gezegenin her türlü atmosferik şartıyla uyumlu giyecek, ekipman ve aksesuar sunmak üzere kurulmuş şahane bir site. Enerjisini doğadan alıyor ve bir güneş paneli gibi adrenalin ihtiyacı hissedenlere iletiyor.

Kurulduğu 1989 yılından beri, bir doğa yürüyüşüne oksijen, bir tenis maçına hareket, bir bisiklet turuna hız, bir yüzme şampiyonasına itici güç katıyor. SPX’in ana firması Olgarlar, Rossignol, Burton, Quiksilver, Salomon, Babolat, Roxy, Billabong ve Merrell gibi markaları exclusive bazda temsil ediyor ve dağıtıyor. Bu markalardan Rossignol ve Burton ülkemizde münhasıran SPX mağazalarında satılıyor. Bunun dışında Bogner Fire+ Ice, Phenix, Vans, Aquarapid, Speedo, Arena, Oakley, The North Face, Spyder, Flow, Routefield, Skechers, Salice, Salvas, Mares gibi dünyaca ünlü spor markaları SPX adresinde buluşup en uygun fiyatlarla sevenlerine kavuşuyor. SPX.com.tr sitesi adrenalini yaşamından çıkarmak istemeyenlere ve her daim ileri gitmeyi hedefleyenlerle vücutlarından ve performanslarından gurur duyanlara dinamik, heyecanlı, keyifli ve sağlıklı bir dünya vaadediyor.